thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

Cam Temizliği

İster evde olun ister işte olun, temizlik çok önemlidir. Bunu yapmak için baştan aşağı her şeyi temizlemek saatler sürer. Öte yandan, derin temizlik çok zahmetli ve zaman alıcı bir iştir. Cam temizliği, özellikle temizlik işlemi sırasında en zorlu ve zaman alıcı iştir.

Hava koşulları ve çevresel etkiler nedeniyle pencerelerin aşırı kirlenmesi. Özellikle dış mekanlarda, yağmur ve toz gibi hava koşulları lekelenmelere ve görüntü bozukluklarına neden olabilir. Camlarının bu şekilde kalmasını istemeyenler camlarını temizlemek zorunda kalıyorlar. Özellikle yüksek binalarda pencere temizliği çok zor ve tehlikelidir. Camın dışındaki kirlerin deneyimsiz temizlenmesi hayati tehlike oluşturabilir. Bu nedenle temizlikçiler pencereleri temizlemeye veya bir temizlikçi kiralamaya isteksiz olabilirler. Kadınlar yüksek binalarda pencereleri temizlemek  için  hayatlarını riske atmak zorunda değiller.

Cam Temizliği Nasıl Yapılır?

Pencere temizliği, büyük gökdelen pencerelerini bile kısa sürede temizlemek için özel cam temizleme araçları ve temizlik şirketi iş ekipmanı kullanır.

Pencere temizliği evde yapılması gereken tek temizlik değildir. Ofiste ve her işyerinde pencere temizliği gereklidir. Yağmur, rüzgar ve çevresel etkiler pencerelerinizde kir birikmesine neden olur. Kısa sürede temizlemezseniz, kir katmanlar halinde birikerek temizlenmesi çok zor olacaktır. Ofis pencereleri sık sık temizlenmez, bu nedenle kir katmanlar halinde birikir ve temizlenmesi çok zordur. Gelecekte kalıcı lekeler ortaya çıkacaktır. Bu nedenle ofislerde, işyerlerinde vb. camların her ay temizlenmesi gerekir. İşyerinde cam temizliği yapılırken kısa sürede iş verimliliği kesintiye uğramadan iyileştirilir.

Tüm ortamlarda cam temizliği gerekiyorsa temizlik firması camı kısa sürede ve profesyonel bir şekilde temizleyecektir. Cam temizliğinde kullanılan deterjanlar hayati tehlike oluşturmaz. Kadınlar, özellikle yüksek binalarda risk almak zorunda değiller. Temizlik şirketleri camı temizlemeden önce güvenlik önlemleri alarak camı daha kısa sürede temizler. İster tek cam ister çift cam olsun her türlü  cam canınızı riske atmadan İstanbul İnci Temizlik tarafından temizlenebilir.

Sizde Cam Temizliğinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Tadilat sonrası, taşınma öncesi - sonrası, iç ve dış cephe temizliği, zemin temizliği vb gerekli tüm hizmet sağlanmaktadır. İletişim sayfamızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp hizmet hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Veya temizlik formumuz ile bize başvuru yapabilir, detaylı bilgi için sizlere geri dönüş sağlayabiliriz.

Diğer hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz. 


Ve daha fazlası için İstanbul İnci Temizlik sayfamızı incelemeniz yeterlidir. 

sep-iconREFERANSLARIMIZ