thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

YAZLIK TEMİZLİĞİ

YAZLIK TEMİZLİĞİ

YAZLIK TEMİZLİĞİ

Yazlık Temizliği

İstanbul Anadolu ve Avrupa yakasının tümünde siz değerli müşterilerimiz için İstanbul İnci Temizlik olarak yazlık temizleme hizmetimiz başlamıştır. Yaz aylarının gelmesiyle beraber insanların ilgi odağı olan ve kafa dinlemek, sinir, stres, iş hayatından kaçış yaptıkları bu kısa tatillerde siz gitmeden önce veya sizinle beraber en profesyonel şekilde ekibimiz ile birlikte temizliyoruz. İstanbul'da her ilçe ve semtten bizlere ulaşabilirsiniz. 

Güvenilir, bilgili ve titiz ekibimiz villanızı veya yazlığınızı bir günde olabildiğince temiz hale getirecektir. Yazlık temizliği şirketleri arasında sizlere en büyük kolaylıkları uygun fiyatlar ile sunmaktayız. 

Geniş hizmet sistemimiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir ve dilediğiniz zaman uzman ekibimizden destek alabilirsiniz. İstanbul İnci Temizlik olarak, temizlik hizmeti günlük veya periyodik olarak aralıklı hizmetimiz mevcuttur.

Dilediğiniz zaman için bizlere ulaşıp randevu oluşturabilirsiniz.

Sizde Yazlık Temizliğinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Tadilat sonrası, taşınma öncesi - sonrası, iç ve dış cephe temizliği, cam temizliği vb gerekli tüm hizmet sağlanmaktadır. İletişim sayfamızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp hizmet hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Veya temizlik formumuz ile bize başvuru yapabilir, detaylı bilgi için sizlere geri dönüş sağlayabiliriz.

Diğer hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz. 

Ve daha fazlası için İstanbul İnci Temizlik sayfamızı incelemeniz yeterlidir. 


sep-iconREFERANSLARIMIZ