thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

TADİLAT SONRASI TEMİZLİK

TADİLAT SONRASI TEMİZLİK

TADİLAT SONRASI TEMİZLİK

Tadilat Sonrası Temizlik

Tadilat sonrası temizlik, hijyen firması arayışında olan müşterilerimiz için müşteri memnuniyeti odaklı 7/24 hizmet vermekteyiz. Yapılan Ev Temizliği ve Ofis temizliğinde tadilattan sonra kalan çöp artıkların kalıntılarının ve inşaat malzemelerinin bırakmış olduğu kötü izler profesyonel ekiplerimiz tarafından itina ile temizlenir. 

Tadilat olayı nerede gerçekleşirse gerçekleşsin yeni almış hissiyatı gibi olacaktır. İster çalıştığınız büronuz olsun ister en mühim yeriniz olan eviniz asla fark etmez. Her şey biz tadilat sonrası temizliğinizi yapınca daha güzel olacaktır!  Tadilat sonrası temizlik, inşaat temizliği şeklinde ise ilk olarak o birikmiş hafriyatlar temizlenmelidir. Daha sonrasında yüzeysel olarak süpürülmeli ve ince detaylı olma şartıyla temizlenmelidir. İnce ayrıntıya geçince geri dönüş olmasın diye detaylı temizliği şarttır. Tadilat sonrası temizlik için artık kişiler kendileri uğraşmak yerine temizlik firmalarına yönelmektedir.  


Ev, Konut, Daire, Ofis , İşyeri , Büro vb yerleriniz için en etkili tadilat sonrası temizlik şirketi İstanbul İnci Temizlik'tir. 


Temizlik firmamızın mühim ve yetkili bir donanımı bulunmaktadır. İstanbul Anadolu yakası veya Avrupa yakası fark etmeden siz değerli müşterilerimizin hizmetine gelmekteyiz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için İnci Temizlik sizleri beklemektedir. İşinde güvenilir, temizlik ve hijyen açısından süratli, temiz, pak çalışan bir şirket olmaktadır. 

Tadilat sonrası temizlik oldukça önemlidir. Hem temizlik aynı zamanda yeniliğin olması sizleri bir adım daha öne çıkarmaktadır. Çalışma grubumuzda her insanın işi belli olmaktadır. Bayan elemanlarımız ayrı, bay elemanların görevleri ayrı ayrı olmaktadır.

Sizde tadilat sonrası temizliğinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Ek olarak inşaat temizliği, cam, dış cephe, ev, ofis, büro, işyeri, fabrika ve zemin temizliği gibi bir çok alanda da temizliklerimiz itina ile yapılmaktadır. İletişim sayfamızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp hizmet hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Veya temizlik formumuz ile bize başvuru yapabilir, detaylı bilgi için sizlere geri dönüş sağlayabiliriz. 


Diğer hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz. 

Ve daha fazlası için İstanbul İnci Temizlik sayfamızı incelemeniz yeterlidir. 

sep-iconREFERANSLARIMIZ