thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

DAİRE TEMİZLİĞİ

DAİRE TEMİZLİĞİ

DAİRE TEMİZLİĞİ

Daire Temizliği

Günümüzde daire temizlik hizmetleri firmalar tarafından profesyonel olarak yapılmaktadır. Yoğun iş hayatından dolayı dairelerinin temizlik işlerine yetişemeyen kişiler genellikle bu firmaları tercih ederek temizliklerini yaptırmaktadırlar. 15 yıldır İstanbul'da faaliyet gösteren İnci Temizlik firmamızın hizmet verdiği alanlar içerisinde daire temizliği hizmetleri de yer almaktadır. Profesyonel ekibimiz tarafından verilen temizlik hizmetleri ile evinizin tertemiz olmasını sağlıyoruz.

Daire temizliği işlemleri farklı kategorilere göre değerlendirilerek yapılmaktadır. Eşyalı olarak yapılan ev temizlikleri, eşyasız olarak yapılan ev temizlikleri, inşaat sonrası ev temizliği, tadilat sonrası temizlik ve boş daire temizliği şeklinde temizlik işlemleri yapılmaktadır. İnci temizlik firması olarak talep edilen temizlik işine göre ve evin büyüklüğüne göre belirlenen sayıda personellerimiz ile bir gün içerisinde tüm ev temizliği işlemlerinizi yapıyoruz.

Dairenizin temizliği için firmamıza başvurduğunuzda uygun fiyatlar ile evinizin tamamını temizliyoruz. Temizlik için kullanılacak olan genel yüzey temizleyici, ıslak zemin temizleyici, temizlik süngerleri, temizlik bezleri, su kovası, fırça gibi malzemeler için de ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Firmamız ev temizliği konusunda anahtar teslim politikası ile evinizim her köşesini en ayrıntılı olacak şekilde temizleyerek evinizi temiz bir şekilde size geri teslim etmektedir.

Daire Temizliği Nasıl Yapılıyor?

Ev temizliği denildiğinde evin her köşesini en ince ayrıntısına kadar özenle temizliyoruz. Evdeki tüm cam ve çerçeveler özel olarak camların çizilmesini engelleyecek bezler ile siliniyor. Yerdeki zemin ne olursa olsun yine özel deterjanlar ile itinalı bir şekilde zemini temizliyoruz. Evdeki tüm kapıların da tozları alınarak temiz bezlerle silinmektedir. Ayrıca bütün odalarda toz alma işlemini gerçekleştiriyoruz. Mobilyalardan, televizyon ve bilgisayar gibi tüm eşyalara kadar her şeyin tozunu alarak temizlenmesini sağlıyoruz. Mutfaktaki evye, tezgah ve fayanslardaki kirleri temizleyerek daha temiz bir hale getiriyoruz. Özellikle mutfaktaki eşyalarda yağ kalıntıları olduğu için mutfak temizliği ayrı bir önem arz etmektedir. Evdeki banyo ve tuvaletlerin temizlik işlemlerini de büyük bir özen ile gerçekleştirmekteyiz. Bu alanlardaki temizlik işlemleri zemin de dahil olmak üzere; klozet, lavabolar, küvet, duş kabini ve muslukları kapsamaktadır. Banyo ve tuvalet için kullanılan özel temizlik malzemeleri ile bütün kirlerden arındırılmaktadır. Banyolardaki dolapların dış ve iç temizliklerini de yapıyoruz. 

Ev temizliklerinizde profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyduğunuzda İstanbul'da bulunan firmamız İnci Temizlik şirketimize başvurabilirsiniz. Size uygun olan bir zamanda evinize gelerek, evinizin baştan aşağıya temizlenmesi hizmetlerini sunuyoruz.

Sizde dairenizin temizliğini güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. İlgili daireniz için ek olarak tadilat sonrası, cam, dış cephe vb temizlikleri itina ile yapılabilir. İletişim sayfamızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp hizmet hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Veya temizlik formumuz ile bize başvuru yapabilir, detaylı bilgi için sizlere geri dönüş sağlayabiliriz. 

Diğer hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz. 

Ve daha fazlası için İstanbul İnci Temizlik sayfamızı incelemeniz yeterlidir. 

sep-iconREFERANSLARIMIZ