thumbs-iconMÜKEMMELLİK BİR EYLEM DEĞİL, BİR ALIŞKANLIKTIR.

clock-iconÇALIŞMA SAATLERİ: (7/24 HİZMET)

İstanbul Temizlik • Daha Temiz Bir Gelecek İçin
mobile-icon

7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ+90 552 482 78 60

page-banner

SU BASKINI SONRASI TEMİZLİK

SU BASKINI SONRASI TEMİZLİK

SU BASKINI SONRASI TEMİZLİK

Su Baskını Sonrası Temizlik

Su baskını temizleme ve su çekme hizmetleri; İnci Temizlik Şirketleri olarak acil afet müdahale ekiplerimiz ile İstanbul  sınırları içindeki tüm ilçelere hizmet vermekteyiz. Bazen herkesin hayatında düzen her zaman hakim olmaz. Bazı sorunlar ve problemler ortaya çıkacak ve bunlara çözüm bulunması gerekecek. Bunların dışında evde, işte, ofiste veya farklı mekanlarda meydana gelen sel, kanalizasyon arızası gibi durumlar gerçekten yürek burkan durumlardır. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda acele etmeden hemen sel önleyici temizlik firmaları ile iletişime geçmelisiniz.

Su ve sel  sonrası temizlik çalışmaları; Atık çıkarma, su arıtma, pis su tahliyesi, lağım tahliyesi, kirli su tahliyesi, kurutma ve dezenfekte etme gibi her türlü hizmeti vermektedir. Temizlik sonrası hızlı kuruma sağlamak için bazı işlemlerimizde farklılıklar olabilir.

Su baskınlarının olması mekan içerisinde çok fazla maddi hasara neden olmaktadır. Su baskınlarında ortam içinde direk suya maruz kalmayan eşyalar da ciddi zarar görür. Hatta bazen can kayıplarına bile rastlanabilmektedir. Karşılaştığınız böyle bir durum karşısında telaş etmeden hemen profesyonel bir ekipten yardım alarak sorunlarınızı çözmeye çalışmalısınız.


Sizde su baskını sonrası temizliğinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz. Ek olarak tadilat sonrası, cam, dış cephe vb temizlikleri itina ile yapılabilir. İletişim sayfamızdan bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Dilerseniz WhatsApp hizmet hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Veya temizlik formumuz ile bize başvuru yapabilir, detaylı bilgi için sizlere geri dönüş sağlayabiliriz. 

Diğer hizmetlerimizi görmek için aşağıdaki ilgili başlıklara tıklayabilirsiniz. 

Ve daha fazlası için İstanbul İnci Temizlik sayfamızı incelemeniz yeterlidir. 


sep-iconREFERANSLARIMIZ